Баскетбол як фізкультура

Баскетбол - один з методів для всебічного фізичного розвитку людини. Для нього характерні розвинений окомір, широке поле зору, швидкість реакції, стрибучість, швидкість, витривалість. Ці якості допомагають краще освоювати інші види спорту: легку атлетику, гімнастику, лижну підготовку і т.д. Досягнення хороших показників і результатів мотивують до активної і успішній участі у змаганнях з усіх видів спорту. Компетентність і професіоналізм рухової активності, що відображає життєвий рівень фізичної культури здоров'я людини, самовизначення цінностей і стилю взаємин у соціальному середовищі - сутність орієнтації людини в сучасному світі, фундамент здорового стилю життя.

Поєднання уроків фізкультури і занять з баскетболу призводить до освоєння техніки цієї спортивної гри, до формування командного духу. У хлопців з'являється впевненість у собі, що підтверджується результатами змагань. Варто тільки спробувати.

Заняття баскетболом допомогають юнакам в участі в спортивно-оздоровчих заходах які проводяться в кожній області. Виступи хлопців показали, що вони здатні мобілізуватися в непростих умовах змагань. Хлопці надавають допомогу один одному, з ентузіазмом підходять до виконання вправ. Можуть порадувати своєю згуртованістю, колективізмом, почуттям відповідальності і гордості, так як вони захищають честь не тільки класу і школи, а й міста.

Таким чином, заняття на яких вивчається спортивна гра баскетбол, підвищують мотивацію до занять фізичною культурою, прагнення до здорового способу життя, пробуджують інтерес до самовдосконалення. Під час занять купуються компетентності у фізкультурно-оздоровчої та спортивної діяльності, відбувається оволодіння навичками творчої співпраці в колективних формах занять фізичними вправами, розширюється руховий досвід у вигляді оволодіння новими руховими діями, формуються адекватна самооцінка особистості, моральне самосвідомість, світогляд, колективізм, розвивається цілеспрямованість, впевненість , витримка, самовладання.

Окрім цього слід зазначити що деякими із перелічених навичок можна навчитися граючи в баскетбольні ігри http://freeplayonlinegame.com.ua/basketbol_tag.html онлайн на сайті freeplayonlinegame.com.ua. Зробити це можна абсолютно безкоштовно і без всіляких регістрацій, просто заходьте на сайт та грайте в улюблені спортивні ігри, такі як баскетбол, футбол, теніс і багато інших.

Поделитесь статьей с друзьями

Наши проекты

Светское государство. Ответы на вопросы
urokiatheisma
denga  
Яндекс.Метрика Индекс цитирования